Главная / Виртуалды қабылдау комиссия

Виртуалды қабылдау комиссия

2020-2021 оқу жылына арналған техникалық және кәсіби, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға бағытталған Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мамандықтар (абитуриенттер тізімі)
 Мамандықтар (абитуриенттер тізімі)
0510000 – «Іс қағаздарын жүргізу және мұрағаттану»
Біліктілік – 0510001 2 «Референт-хатшы»
Оқу мерзімі – 9 сынып негізінде 2 жыл 10 ай
Оқу нысаны – күндізгі
Оқыту тілі – қазақ тілі, орыс тілі
1403000 «Ішкі санитарлық техникалық құрылғыларды, желдеткіштерді және инженерлік жүйелерді пайдалану»
Біліктілік: 
– 140303 2 «Санитарлық-техникалық құрал-жабдықты құрастырушы»;
– 140304 2 «Желдету жүйелерін құрастырушы: ауаны кондиционерлеу, пневмокөлікті, аспирациялауы»;
– 140301 2 «Дәнекерлеуші-сантехник».
Оқу мерзімі – 9 сынып негізінде  2 жыл 10 ай
Оқу нысаны – күндізгі
Оқыту тілі – қазақ тілі, орыс тілі
Әлеуметтік серіктестіктер–ЖШС  «Ваzis Construction», ЖШС «Капстрой 2017»,ЖШС «Эдем», ЖШС  «Иртыш – АС», көптеген КСК және т.б.

Абитуриенттер тізімі:
Аты-жөні, тегі Туған жылы Аттестаттың орта баллы
1 Күйгентай Әміржан Естайұлы 02.06.2005 4,1
2 Калкаманов Рауан Азаматович 30.03.2006 3,6
3 Калкаманов Райян Азаматович 09.04.2004 3,7
4 Көлбаев Санжар Сержанович 22.03.2005 3,4
5 Болат Жалғас 22.09.2004 3,5
6 Досыбаев Ернұр Дулатұлы 29.10.2004 3,4
7 Бахатов Ержан Сабыржанович 05.10.2004 3,8
1114000 «Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша)»
Біліктілік – 111404 2 «Электргаз дәнекерлеуші»
Оқу мерзімі – 9 сынып негізінде 2 жыл 10 ай
Оқу нысаны – күндізгі
Оқыту тілі – қазақ тілі, орыс тілі
Әлеуметтік серіктестіктер – ЖШС  «Ваzis Construction», ЖШС «Капстрой 2017», ЖШС «Эдем», ЖШС «Иртыш – АС», көптеген КСК және т.б.

Абитуриенттер тізімі:
Аты-жөні, тегі Туған жылы Аттестаттың орта баллы
1 Азыков Ертарғын Қазыбекұлы 15.04.2004 3,6
2 Анжанов Тамерлан Владимирович 01.07.2004 3,1
3 Алдаберген  Саят Ерланұлы 14.01.2005 3,4
4 Анас Нәби Маратұлы 09.12.2004 3,4
5 Тайв Сұлтанбек Аманкелдіұлы 06.06.2005 3,2
6 Байтуров Әділет Тулегенұлы 29.01.2005 3,2
1401000 – «Құрылыс, ғимараттарды салу және пайдалану»
Біліктілік – 140125 2 «Өңдеу құрылыс жұмыстарының шебері»
Оқыту мерзімі – 9 сынып базасында 2 жыл 10 ай
Оқыту формасы – күндізгі
Оқыту тілі – қазақ тілі, орыс тілі
Әлеуметтік серіктестіктер – ЖШС «Ваzis Construction», ЖШС «Капстрой 2017», ЖШС «Эдем», ЖШС «Тусыпова», ЖШС «Иртыш – АС» және т.б.

  Абитуриенттер тізімі:
Аты-жөні, тегі Туған жылы Аттестаттың орта баллы
1 Аскаров Алдияр Қанатбекұлы 23.05.2004 3,8
2 Ибраев Искандер Анатольевич 27.09.2003 3,4
3 Куаныш Бекзат Әуеханулы 09.07.2002 3,8
4 Рахимов Максим Дмитриевич 30.12.2003 3,5
5 Хамзина Мадина Бакытжанказы 23.05.2002 4,2
1201000  «Автокөлікті пайдалану және жөндеу, техникалық қызмет көрсету»
Біліктілік:
– 120107 2  «Автокөлік жөндейтін слесарь»;
– 120106 2 «Автокөліктердің электр құрылғыларын жөндеуші электрик».
Оқыту мерзімі:
– 9 сынып базасында 2 жыл 10 ай; 
– 11 сынып базасында 10ай.
Оқыту формасы – күндізгі
Оқыту тілі – қазақ тілі, орыс тілі
Әлеуметтік серіктестіктер – ЖШС «SUBARU Motor Astana», ЖШС Автотехсервис«TRANSIT», ЖШС «Carbon NS»  және т.б.

Абитуриенттер тізімі:
Аты-жөні, тегі Туған жылы Аттестаттың орта баллы
1 Джамбулов Амирбек Нурматович 27.11.2004 3,5
2 Көшенов Шахмардан Қайратұлы 13.04.2005 3,3
3 Асатуллаев Жамшид Мурадуллаұлы 26.01.2005 3,1
4 Қойшыбай Нұрдос Нұрланұлы 15.01.2005 3,1
5 Хамитов Алмас Нұрхатұлы 20.10.2004 3,2
6 Елгон Нұрдәулет Багдатұлы 18.10.2003 3,3
7 Мелдехан Ермахан Нурболұлы 08.05.2005 3,8
8 Әбдінағи Сатифулла Әбдінағиұлы 20.05.2003 4
9 Ақпар Бейбарыс Қайратұлы 13.08.2004 4,1
10 Бөкейханов Ерназар Ержанұлы 16.09.2005 3,1
11 Амангелдиев Бекзад Саттарович 23.07.2004 3,1
12 Сейтқалиев Айдос Талғатұлы 06.03.2004 3,6
13 Ахметов Мақсат Нурсеитұлы 07.08.2003 3,1
14 Асқаров Данияр Досжанұлы 01.08.2004 3,2
15 Нажатов Оразали Дулатович 29.10.2004 3,6
16 Эркабаев Отажан Инамжанугли 05.01.2005 3,1
17 Талғатов Дастан Талғатұлы 28.10.2004 4,0
18 Михалевич Дмитрий Александрович 13.05.2005 3,0
19 Қыдырмұхамет Нұрсұлтан Бекмұхаметұлы 24.06.2005 4,1
20 Оразбаев Арнат Акансериулы 27.02.2005 3,2
21 Дарханұлы Диас 09.08.2005 3,3
22 Адилханов Адилет Талгатович 19.06.2004 3,5
23 Мамадияров Жолдасбек Орынбекулы 17.03.2005 3,1
24 Латутин Владимир Юрьевич 29.05.2004 3,2
25 Жолдасбаев Даниял Булатович 01.06.2004 3,2
26 Шегетаев Ренат Баянбекович 03.08.2004 3,5
27 Лесной Станислав Игоревич 07.09.2004 3,3
28 Чернцов Никита Иванович 07.10.2003 3,0
29 Кенжетаев Диас Бакитулы 01.10.2004 3,0
30 Ростоев Али Латифович 30.06.2004 3,7
31 Голиков Павел Сергеевич 27.04.2004 3,6
32 Лосеев Данил Дмитриевич 18.05.2003 4,0
33 Викулов Арам Арташесович 07.12.2004 3,1
34 Нагорняк Анатолий Викторович 17.01.2005 3,1
35 Басенко Олег Евгеньевич 02.03.2005 3,4
36 Пак Иван Александрович 26.10.2004 3,3
37 Баунов Игорь Михайлович 17.12.2004 3,3
38 Жусупбеков  Саяжан Хамитович 10.05.2005 3,3
39 Ли Альберт Игоревич 01.12.2004 3,1
40 Серік Мұратхан Маратұлы 12.05.2005 3,5
41 Пикулицкий Игнат Сергеевич 25.11.2004 3,6
42 Пикулицкий Антон Сергеевич 14.03.2002 3,6
43 Савичев Данил Анатольевич 14.03.2004 3,4
44 Савичев Владимир Анатольевич 14.03.2004 3,5
45 Неживенко Илья Александрович 13.03.2005 4,2
46 Камушков Виктор Викторович 16.05.2004 3,5
47 Курганенко Александр Николаевич 10.03.2004 3,2
48 Койда Максим Александрович 11.04.2004 3,2
49 Ахматзина Зарина Альфировна 09.08.2002 3,8
50 Лесной Вадим Васильевич 28.12.2002 3,6
51 Осипов Данияр Русланович 14.08.2002 3,7
52 Санкевич Анатолий Николаевич 12.10.2002 3,4
53 Жақсылықұлы Ерғали  12.07.2003 3,6
54 Акишев  Мейрамбек Каиргельдыевич 18.12.2002 4,2
55 Мейрамханұлы Нұрболат 10.12.2002 3,4
56 Сулейменов Нуржан Адлетович 08.11.2003 3,3
57 Абдувалиев Шахзад Дадажанұлы 04.04.1995 3,3
58 Неровнов Никита Дмитриевич  10.01.2003 3,7
59 Ораз Қажымұқан Әліханұлы 25.11.2002 4,1
60 Бобров Игорь Васильевич 04.09.2002 3,3
61 Cанкей Бекболат 26.10.1998 3,3
62 Бауыржанұлы Абылай 14.07.2002 4,2
63 Мархамет Жанболат  10.08.2002 4,2
64 Грицай Анастасия Дмитриевна 21.09.2004 3,2
65 Джуманов Мухамедали Ахмедұлы 16.01.2005 3,0
66 Тұрарбек Марат Қанатұлы 07.02.2005 4,2
67 Асылбеков Елдан Мұхитұлы 15.11.2004 3,3
68 Алексеев Данил Александрович 15.02.2005 3,1
69 Курганников Константин Евгеньевич 18.12.2004 4,0
70 Киньков Владимир Владимирович 17.05.2005 3,2
71 Колошушкин Богдан Александрович 30.07.2004 3,2
72 Горобец Темирхан Иванович 15.07.2004 3,2
73 Налибаев Даниал Серикулы 06.10.2004 3,0
74 Баетов Адиль Рашидович 25.07.2004 3,2
75 Новицкий Роман Султанович 25.05.2004 3,1
76 Булатов Арулан Ержанович 21.06.2004 3,3
77 Брусянин Николай Евгеньевич 10.08.2002 3,3
78 Баймухаметов Александр Денисович 10.03.2004 3,0
79 Бексұлтанұлы Нұрғазы 07.042005 3,1
0902000 «Электрмен қамтамасыз ету (салалары бойынша)»
Біліктілік –1090201 2 «Тарату құрылғылары бойынша электр құрастырушы»
Оқыту мерзімі – 9 сынып базасында 2 жыл 10 ай
Оқыту формасы – күндізгі
Оқыту тілі – қазақ тілі, орыс тілі
Әлеуметтік серіктестіктер   АҚ «Ақмола электрожелілік үлестіру компаниясы», ЖШС «Ваzis Construction», ЖШС «Астана Электро НС», ЖШС «Инженеринг», көптеген КСК  және т.б.

Абитуриенттер тізімі:
Аты-жөні, тегі Туған жылы Аттестаттың орта баллы
1 Жаныбеков Мирас Ержанович 30.12.2004 3,7
2 Қабылбеков Алишер Кайратович 27.04.2005 3,1
3 Төленді Нұржан Орынбекұлы 18.08.2004 3
4 Рысжанов Нұрасыл Амангелдіұлы 18.02.2003 3,7
5 Сайлаубек  Бекасыл Ғаниұлы 30.09.2004 4,3
6 Алиакпар Тұнғат Қуандықұлы 13.08.2004 3
7 Гафнер Андрей Юрьевич 09.09.2003 3,1
8 Расул Шалқар Сирханұлы 18.05.2005 3,3
9 Болат Жарас 22.09.2004 3,3
EGOV порталы бойынша нұсқаулық